שיש למטבח משטחי שיש בגלריה ממקורות שונים

LOGO4K3LOGO4K3    להצעת מחיר חייגו עכשיו: 03-3747244

 5% הנחה למזמינים דרך האתר!

 

שיש מטבח – הרבה מעבר למשטח עבודה

המטבחים של היום שונים מאוד מהמטבחים שהיו בעבר. מחדר פונקציונאלי לא ממש גדול, ששימש בעיקר לצרכי בישול וארוחות הפך המטבח לחלל מרכזי בבית כאשר אנחנו מבלים שם שעות רבות לא רק לבישול ולארוחות.

משטחי שיש למטבח זוכים היום אף הם לתשומת לב רבה כאשר הם משמשים לא רק כמשטחי עבודה אלא גם כחיפוי לשולחן, חיפוי לקירות וגם לריצוף.

בשנים האחרונות השתנה מאוד היחס שלנו אל המטבח כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות רבות. מובן שהדבר יכול להתאפשר רק כאשר מדובר במטבח גדול ורחב ידיים הבנוי ומעוצב היטב באופן נוח ומזמין. מטבח כזה עשוי לארח את הילדים שלנו בעת הכנת שיעורי הבית, הוא עשוי לשמש אותנו אפילו כחדר עבודה ביתי וחמים. זאת כמובן רק אם נדאג לעיצוב הנכון והמוקפד שלו ולמשטחי השיש המתאימים והנוחים.

שיש קררה – הבחירה החכמה

כאשר אנחנו אומרים משטח שיש למטבח הוא חייב להיות הרבה מעבר לסתם משטח שיש. יש לנו ציפיות גבוהות מאותם משטחי שיש למטבח וכאשר אנחנו באים לבחור אותם עלינו לשים לב לכמה וכמה דברים חשובים על מנת שנגיע להחלטה הנכונה והחכמה ביותר. על מה הכי חשוב לשים לב בעת הבחירה של השיש למטבח?

משטח שיש איכותי וחזק – השיש משמש אותנו למגוון שימושים רחב וביניהם עבודות כמו חיתוך, הכנת המזון לבישול ועוד. חשוב שהשיש יהיה חזק ויציב שלא ימהר להישרט כמו גם שישמור על המראה הנקי שלו ולא יספוג את כתמי המזון ויישאר בוהק וחדש לאורך זמן. רק שיש איכותי יוכל לעמוד בכל הדרישות הללו.

שיש יפה ומעוצב – אז נכון שאל לנו להתפשר על האיכות כי זה מה שבעצם הכי חשוב במשטחי השיש שלנו במטבח. אך היום זה כבר ממש לא סותר. יש שיש איכותי וחזק שהוא גם מעוצב ויפה במיוחד. אם בעבר לא היה הדבר כך ומשטחי השיש היפים היו עדינים ורגישים מפני מכות וכתמים, הרי שהיום אנחנו יכולים למצוא בקלות שיש יפה במיוחד שהוא גם חזק ואיכותי.

שיש קררה – זה השיש המושלם למטבח!

 

פנו אלינו לעבודות עץ ושיש, בניית מדרגות וייעוץ מקצועי

 • חיפויי קירות מרהיבים ואיכותיים אשר יספקו לכם פתרון עמיד לאורך זמן, מבודד ואסטטי, קל לתחזוקה ולניקוי.
 • ריצוף שיש – מבחר גדול ומרשים של ריצופי שיש פנים, חוץ ומדרגות. המבחר הגדול מאפשר התאמה מלאה לכל סגנון מבוקש בין אם מודרני, כפרי, קלאסי או אחר.
 • שיש לאמבטיה – שלל פתרונות חיפוי, ריצוף ומשטחי שיש עמידים בפני לחות, רטיבות ושינויי טמפרטורה קיצוניים.
 • שיש למטבח – התאמה לקשת רחבה של צרכים, לרבות משטחי שיש חזקים, עמידים ומרשימים במיוחד המוצעים בשלל עיצובים וגדלים.

 • עבודות נוספות - אנו מספקים עוד מגוון עבודות בשיש ואבן הכוללות גם עבודות מיוחדות, וכן ספי חלונות, בריקים וקופינג לבריכות,מעקות ומרפסות.
 • בניית מדרגות מעץ ושיש בניית מדרגות בבית פרטי, או בכל מבנה אחר מעץ, או מדרגות משיש או מדרגות משולבות, מהתכנון ועד ההקמה הכל אצלנו
 • צור קשר

  טלפון:
  03-3747244
  פקס:
  076-5400627

  Search