מדרגות עץ בשילוב עם מעקה

LOGO4K3LOGO4K3    להצעת מחיר חייגו עכשיו: 03-3747244

 5% הנחה למזמינים דרך האתר!

 

זה לא רק מדרגות לבית, אלא הרבה יותר...

מדרגות עץ לבית בכל סגנון וקו

מדרגות עץ לבית הם ללא ספק דבר שמוסיף רבות למראה הכללי של הבית והופך את המבואה ממנו עולים לקומה השנייה בבית למקום פסטורלי, טבעי ומחובר לשורשים. זוהי מהותו של העץ לסוגיו, חיבור לשורשים, לטבע ולבריאה הבראשיתית. אין כמעט אדם שלא נהנה להתחבר לשורשיו ולקום בבוקר עם המראה הכול כך אהוב של העץ. את העץ ניתן לשלב עם מגוון סגנונות עיצוב: סגנון מודרני, סגנון כפרי, וינטאז' , פשוט או מסורתי.

מדרגות פנים מותאמת אליך אישית

מדרגות עץ לבית אינן נחשבות למוצר מוכן שניתן לרכוש בחנות כלשהי אלא מדובר ביצירת אמנות שמותאמת ממש להעדפות האישיות של כל לקוח באשר הוא. במדרגות עץ ניתן לבחור את גוון העץ , את סגנון הגימור ואת השילוב של שלבי המדרגות יחד עם מעקה למדרגות עץ שאף הוא יכול להיות מעץ במגוון סגנונות עיצוב. יהיו כאלו שיעדיפו מעקה למדרגות מסגנון מודרני- משולב עם חומרים שונים כמו מתכת או אפילו זכוכית חסינה מפני שבירה ויהיו שיעדיפו דווקא את המראה הקלאסי והטבעי של העץ מבלי לערב אלמנטים נוספים. כמובן שההחלטה צריכה להתקבל על סמך העיצוב הכולל של הבית.

השמים הם הגבול

המגוון הרחב של סוגי העצים שמשמשים למטרה זו הוא גדול, כולל בתוכו את עץ האקליפטוס , דובדבן, אלון ועוד. הודות למגוון הרחב של סוגי העצים ניתן לבצע יצירות אמנות במגוון סגנונות ואופנים. הגוונים והסגנונות השונים של העץ מאפשרים לבצע שילובים והתאמות בין העיצוב של המדרגות לבין העיצוב הכללי של הבית. גם המעקה למדרגות יכול להיות עשוי ממגוון רחב של סוגי עצים אך כמובן שעליו להתאים במידה זו או אחרת לשלבי המדרגות עצמם כי בסופו של דבר מדובר בגוף אחד.

מדרגות מעץ לבית משולבות במעקה מתאים יכולות לשמש כפריט אומנותי של ממש אם רק תשלבו אותן בצורה המתאימה לעיצוב הכללי של החלל.

 

פנו אלינו לעבודות עץ ושיש, בניית מדרגות וייעוץ מקצועי

 • חיפויי קירות מרהיבים ואיכותיים אשר יספקו לכם פתרון עמיד לאורך זמן, מבודד ואסטטי, קל לתחזוקה ולניקוי.
 • ריצוף שיש – מבחר גדול ומרשים של ריצופי שיש פנים, חוץ ומדרגות. המבחר הגדול מאפשר התאמה מלאה לכל סגנון מבוקש בין אם מודרני, כפרי, קלאסי או אחר.
 • שיש לאמבטיה – שלל פתרונות חיפוי, ריצוף ומשטחי שיש עמידים בפני לחות, רטיבות ושינויי טמפרטורה קיצוניים.
 • שיש למטבח – התאמה לקשת רחבה של צרכים, לרבות משטחי שיש חזקים, עמידים ומרשימים במיוחד המוצעים בשלל עיצובים וגדלים.

 • עבודות נוספות - אנו מספקים עוד מגוון עבודות בשיש ואבן הכוללות גם עבודות מיוחדות, וכן ספי חלונות, בריקים וקופינג לבריכות,מעקות ומרפסות.
 • בניית מדרגות מעץ ושיש בניית מדרגות בבית פרטי, או בכל מבנה אחר מעץ, או מדרגות משיש או מדרגות משולבות, מהתכנון ועד ההקמה הכל אצלנו
 • צור קשר

  טלפון:
  03-3747244
  פקס:
  076-5400627

  Search